Plastové okná

AcrylProtec

Farba neznamená pre TROCAL iba krásu. Farba je výrazovým prostriedkom a ochranou súčasne. TROCAL vyrobil ako prvý profily technológiou koextruzie s PMMA, ktorá umožňuje produkciu obzvlášť odolných farebných povrchových úprav.

Naše AcrylProtect profily sú vyrobené technológiou koextruzie. Tá zaručuje výnimočne dlhú životnosť. Tvrdené PVC a vonkajšia farebná vrstva PMMA (akryl) sú touto technológiou neodeliteľne spojené v jedinom pracovnom procese.

Akrylová vrstva pôsobí ako ochraný štít a garantuje po desaťročia farebnú stálosť a odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Dokazujú to skúšky odolnosti proti poveternostným vplyvom prevádzané po celom svete. Viac ako 30 rokov skúseností je zárukou nerozdeliteľného vzťahu.

DecoStyle

Napriek tomu, že preferujete design drevených okien, nemusíte sa vzdávať výhod okien plastových. Naše okná dostanete aj v drevených dekóroch. Profily sú vyrobené z tvrdeného PVC a potiahnuté polo tvrdou štruktúrovanou fóliou na báze PVC.

Profily potiahnuté fóliami s dekórmi dreva sú nenáročné na údržbu a ľahko sa čistia. Okná sú samozrejme vysoko odolné proti poveternostným vplyvom. Už nikdy ich nebudete musieť natierať.